Yeni Sezonun Rengarenk Cüzdanları

Çantamızdan her çıkardığımızda tarzımızı yansıtan cüzdanlar hepimizin olmazsa olmazı, değil mi? Her sezon birbirinden farklı renklerde ve modellerde karşımızda çıkan cüzdanlar, bu sezonda da rengarenk!

Cüzdan, kadınların ve erkeklerin yanlarından ayırmadığı en önemli aksesuar. Erkeklerin çoğu ihtiyaca yönelik cüzdan seçiminde bulunsa da, durum biz kadınlara gelince biraz değişiyor. Markaların ve tasarımcıların sunduğu modeller işlevselliğin yanı sıra şıklığın da garantisini veriyor. O nedenle kadın cüzdan modelleri her sezonda erkek cüzdanlarından çok daha fazla modelde karşımıza çıkıyor. Nakit para, kimlik kartı, kredi kartları ve daha birçok değerli belgemizi muhafaza ettiğimiz cüzdanlar, şıklığımıza da katkıda bulunuyor. Bazen çantamızla kombinliyoruz bazen de kıyafetimizle. Her şartta da tarzımıza denk düşüyorlar.

Markaların ve tasarımcıların hazırladığı kadın cüzdan modelleri yeni sezonda rengarenk karşımıza çıkıyor. Klasik renklerden vazgeçemeyenler için de siyah, kahverengi modeller yine var. Ancak daha yakından incelediğimizde yeni sezonun rengarenk cüzdanları gözlerimizi kamaştırıyor. Gökkuşağının her rengi bu sene vitrinlerde cüzdanlarla buluşmuş. Maviden pembeye, fuşyadan turuncuya her renkte cüzdanla karşılaşıyoruz. Dilerseniz çantalarınızla kombinleyin dilerseniz kıyafetinizle! 

Elbette ki bu kadar çok renkle karşımıza çıksalar da işlevsellikleri ve ihtiyaca da yönelik kullanılıyor olmaları göz ardı edilmemiş. Her ebatta üretilen yeni sezonun rengarenk cüzdanları ihtiyaçlarımızı da fazlasıyla gideriyor. Çok sık karşılaştığımız ve hemen hemen hepimizde bir rengi olan fermuarlı dikdörtgen cüzdanlar, bu sezon da çok fazla tercih ediliyor. Dikdörtgen cüzdanların en güzel yanı büyük boylarının yeri geldiğinde çanta gibi de kullanılması. Çanta olarak da kullanılan cüzdanlar özel fermuarlı göz ve çoklu bölmelere sahip. Bu sayede sadece para, kimlik kartı ya da kredi kartı değil anahtar ve telefonunuzu da içerisinde taşıyabiliyorsunuz. Hatta bazı cüzdanlara zincir ya da kayış da takarak çapraz çanta ya da omuz çantası gibi kullanılabilirsiniz.

Evet, cüzdan modasında model çok, tür çok, renk daha da çok! Bu kadar fazla çeşidin bulunması aklınızı karıştırmasın. Cüzdanınızı seçerken mutlaka çantalarınızı ve aksesuarlarınızı göz önünde bulundurarak renk tercihi yapın. Kullanım amacınıza göre seçeceğiniz rengarenk cüzdanlar mağazalarda sizleri bekliyor.