Tarzımızın Tamamlayıcıları Çanta ve Aksesuarlar

Giyim modasının vazgeçilmez tamamlayıcıları olan çanta ve aksesuarlar, tarzınızı yaratmak için en çok kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Çantadan şapkaya, güneş gözlüğünden cüzdana kadar birçok farklı aksesuar ile etkileyici bir tarz oluşturabilirsiniz.

 

Tarzımızın tamamlayıcıları çanta ve aksesuarlar, her kombinimizin baştacı oluyor. Görünümünüzü küçük dokunuşlarla bambaşka bir hale getiriyorlar. Özellikle de kadın çanta modelleri her sezon birbirinden farklı renklerde bizlere sunuluyor. Sırt çantasından portföye, bel çantasından abiye çantalara kadar birçok seçenek kombinlerimizi tamamlıyor. 

Kendimize bambaşka bir tarz ve kendi modamızı yaratmak için çanta haricinde aksesuarlara da ihtiyaç duyuyoruz. Şık bir elbisenizle kullandığınız bir şapka şıklığınızı daha da artırken kıyafeti bambaşka yorumlamanızı sağlıyor. Sade bir kıyafetin üzerine taktığınız hareketli bir kolye de gündüz kombinini bir anda gece kombinine dönüştürebiliyor. Kolyeler, küpeler, bileklikler, şapkalar, güneş gözlükleri ve hatta fularlar küçük bir dokunuşla büyük etkiler yaratmanızı sağlıyor.

Yeni Sezon Çanta Modelleri

Tarzımızın tamamlayıcıları çanta ve aksesuarlar yeni sezonda da çok farklı seçeneklerle karşımıza çıkıyor. Özellikle de kadın çanta modelleri rengarenk görüntüleri ile vitrinleri donattı ve bizi bekliyor. Seksenlerin modası olan bel çantalarını bu sezonda da çok fazla görüyoruz. Bel çantaları spor kıyafetlerinizi tamamlayan bir aksesuar gibi görünse de klasik kıyafetlerle de harika uyum sağlıyor. Her rengi olan bu çantaların neon renkleri sade bir görünümü bile bir anda hareketlendirebiliyor. Yılların vazgeçilmezi omuz çantaları ise yine tüm işlevselliği ile yeni sezonda yerini aldı. Farklı renk ve boylarda, bir çantadan istediğimiz ne varsa hepsini bize sunuyor. Sağladığı fayda ve şıklığa katkısı da yadsınamaz. Sırt çantaları doksanlı yılların modasıydı, okula giderken kullanırdık ama bir anda baştacımız oldu. Işıltılı bir sırt çantası takıp gece davetlerine katılacağımızı söyleseler inanmazdık. Hem spor hem de klasik modelleri ile bu sezon sırt çantaları da gözdemiz olacak. Portföy ve abiye çantalar ise yıllardır popülerliğini kaybetmiyor. Her sezonda da birbirinden tarz modellerde görüyoruz.  

Çantalar, takılar, şapkalar, güneş gözlükleri, fularlar… Bu aksesuarlar olmadan görünümünüzü tamamlamış sayılmıyorsunuz. Yeri geliyor kıyafetinizin bile önüne geçiyorlar. Yeni sezon aksesuarlar capcanlı modelleri ile vitrinlerde sizleri bekliyor!